| ElectricChapel a întrebat:

As vrea sa-mi fac si eu un tatuaj de vreo 2x2 cm (cheia sol, intre degete). Care credeti ca ar fi pretul? As vrea sa-mi fac un tatuaj semipermanent (2-3 ani).

Răspuns Câştigător
| andreeaart a răspuns:

Destul de putin. 5. Daca este semipermanent sau permanent- reamintesc preturile
-semipermanent (black and gray) -minim 250de ron ce depaseste de 40 cmpatrati este -7 ron/cmp
- permanent black and grey 3, 5 ron/cmp, color 4 ron/cmp si cover up 4, 5 /cmp. La tine nu depaseste 40 cm, deci stai fara grija.