| Roxxmi98 a întrebat:

As vrea sa-mi fac suviţe blonde. Vreau sa stiu daca anul acesta se mai poarta suvitele blonde. Mi-a spus cineva ca suvitele blonde te fac sa pari mai matur... e adevarat? Astept raspunsuri.kiss

3 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Se poarta ce simti tu ca iti sta binebig grinNu?
Daca tu esti de-acord eu zic sa-ti facibig grin

| Zapacithaaa a răspuns:

Mmmm...Nu prea se mai poarta, acele suvite blondewinkingEu zic sa incerci ceva nou care crezi sigur ca te avantajeazawinking

| miculu a răspuns:

Poate nu te face mai matur, dar poate iti sta mai bine asa, si poate asa lumea te trateaza altfel, funda?