| Sara2 a întrebat:

Se mai poarta suvitele blonde? am parul saten-roscat natural, merge suvite blonde pe el? eu stiu ca nu se mai poarta dar totusi intreb? si cat ma costa? (am parul pana la fund)

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Poti sa ti faci pentru ca oricum le decoloreaza. cit te costa. oricum destul daca mergi la un salon bun > parerea, mea e sa renunti daca tot il ai asa frumos pentru ca. pina va creste sa ti dispara suvitele. vor trece inca atitea ani cit ai asteptat sa fie asa lung. E pacat sa l strici. tu faci ce doresti

| Anda_5509 a răspuns:

Da.cred ca ar merge.Pai depinde la ce salon te duci...Eu anul trecut mi am facut si mi a luat 50 lei(cu tot cu tuns) Cam atat de lung aveam parul: http://static.mojvideo.com/foto/maite-perroni/6019/406/13219.jpg.
Tie cred ca ti.ar lua 50 lei fara tuns, la un salon comun(nu de fite).

| Al3ka a răspuns:

Pai inca se mai poarta pentru ca asa are sora`mea are parul km ca tinewinking incearca o sa iti prinda bine :* sa imi zici km iti sta dupa ce faci