| kissmagik a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu care sunt culorile in voga ale vrimaverii 2011... Funda

Răspuns Câştigător
| dieanuk a răspuns:

Anul acesta nu face exceptie, iar „culorile alese de designeri sunt un mariaj interesant de nuante reci si calde".„Combinand cu dibacie culori complementare, acestia au creat palete de o intensitate vizuala neasteptata. Combinatiile unice de culori le permit consumatorilor sa isi asorteze piese deja existente, in culori traditionale si asociate toamnei, cu unele recent cumparate pentru a-si inviora garderoba de primavara."

7 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Culorile vii plinde de viata gen:portocaliu,mov,roz,galben, verde, albastru si multe altele

| dieanuk a răspuns:

Culorile vii:rosu roz galben portocaliu dar nu fac exceptie culorile albastru mov si gri

| Dreamer a răspuns:

Transparentul cu siguranta! Restu'...e cancan!happy

| shnako a răspuns:

Vortocaliu, vastel si vurpuriu happy

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

In primvara asta e la moda verdele, albul si gri.mai putin gri dar in special verde si alb

| misu a răspuns:

Mov

| ina a răspuns:

Primavara asta se poarta culorile puternice, chiar combinate.De asemenea,o tinuta roz (nu bonbon, ceva delicat). Camasile albe, de toate tipurile si sandalele cu platforma!