| nupebunezau a întrebat:

As vrea si eu o schimbare radicala de look. Ma puteti ajuta? La acesta schimbare adaug(par,haine etc...)
Vreau multe idei,sfaturi, poze...TOT...va rog mult

Răspuns Câştigător
| Locanonimus a răspuns:

Pai nu stiu ce s aiti spun o schimbare de look nu putem sa ti-o spunem noi pentru ca nu stim cum areti si daca ti-ar sta bine dar uite cateva idei:
O schimbare de look ar fi sa iti schimbi coafura nust iti faci o noua frizura te tunzi in alt mod pe rotund sau te filezi iti faci breton sau breton intr-o parte daca vrei te poti si vopsi in culori care nu sunt permanente asa nu iti vei distruge parul ai putea sa il intinzi parul sau sa iti faci niste bucle.
O ala idee ar fi sa iti schimbi machiajul foloseste ceva ce te-ar scoate in evidenta mai mult sau mai putin machiaj depinde cum vrei
Poti schimba putin si hainele nu neaparat sa cumperi altele noi poti combina hainele ce le ai in dulap chiar daca nu iti dai seama o gramada de haine se pot combina in diferite stiluri fara sa iti dai seama. Bineinteles poti cumpara si niste haine noi acum ca vine vara ceva subire pentru anotimp ceva mai nebisnuit care nu pori mereu de exemplu o pereche de tenesi cu o pereche de pantaloni scurti, un maieu mulat si decoltat dar nu prea tare si desupra o bluzita subtire de vara sau o camasa foarte subtire ce o poti lega deasupra taliei sau un bolerou depinde de cum ti se potrivesc.
Imbunatatesteti accesoriile nu trebuie neaparat sa fie de firma poti cumpara orice bratari inele lanturi cercei de diferite culori sa ti se potriveasca cu hainele.
sunt cateva indei dar poti sa ti le imbunatatesti chiar tu fii creeativa :*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat