| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi fac o schimbare radicala in ceva de genu pitzi. Oricum nu va dura mult dar imi puteti da niste idei?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ah, atunci e ok big grin machiaza-te excesiv, smokey eyes cu buze roz neon big grin gene false, unghii lungi (rpeferabil false) colorate tot in ceva nuanta tipatoare, haine sexy, colanti purtati pe post de pantaloni, fuste scurte si mulate, bluze decoltate, mult roz, mult animal print, sclipici, multe bijuterii neasortate, cercei covrigi, par mega tapat, cred ca e ok big grin ah si multa pudra bronzanta.

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Vrei sa ajungi o pitipoanca? Hai fugi de aici!

| anca118 a răspuns (pentru introduaicinumele):

Nu vreau pentru o zi ca tr sa facem ceea ce nu sunte, m

| BiuL a răspuns (pentru anca118):

Ah, atunci e ok big grin machiaza-te excesiv, smokey eyes cu buze roz neon big grin gene false, unghii lungi (rpeferabil false) colorate tot in ceva nuanta tipatoare, haine sexy, colanti purtati pe post de pantaloni, fuste scurte si mulate, bluze decoltate, mult roz, mult animal print, sclipici, multe bijuterii neasortate, cercei covrigi, par mega tapat, cred ca e ok big grin ah si multa pudra bronzanta.

| BiuL a răspuns:

Totusi de ce ai vrea sa fii piti? Piti inseamna o fata artificiala, superficiala, vulgara, a carei unic scop in viata e sa fie intretinuta de un barbat si sa mearga la saloanele de frumusete.

Răspuns utilizator avertizat
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Machiaj excesiv,buze rox stridente,creion,unghii lungi si facute si patratoase(sti tu),gene lungi,fusta si tricou decoltat,cizme negre,inalte,cu toc subtire,strampi cu pic model(din aceia transparenti:negri sau culoarea pielii), bratarii, lanturi, cercei mari, inele.Preferabil in roz si rosu sa te imbraci cu mult sclipici.Fi cu nasul pe sus adica fitoasa...

Si o sa arati a pitzi proasta.Sczzz dar toate pitzi sunt prostute la maxim.Deci am facut un pleonasm

Craciun fericit!

| Andreeamargii a răspuns:

Fa pe sefa, schimba-ti imbracamintea in una mai de pitzi(daca nu te imbraci deja asa), sa te machezi

| Andreeamargii a răspuns:

Fa pe sefa, schimba-ti imbracamintea in una mai de pitzi(daca nu te imbraci deja asa), sa te machezi, sa ai par blond

| andreeax33 a răspuns:

Poti sa faci pe sefa, sa-ti faci simtita prezenta si de asemenea sa fi sarcastica. Daca vrei sa fi pitzi trebuie sa fi foarte sarcastica,). I-ai la,, misto'' pe toti, numa nu pe profa rolling on the floor

Funda? sau... stai, mai trebuie si sa te imbraci calumea. Trebuie sa redai prin haine k esti serioasa baa. rolling on the floor

Acuma, funda?; o3