| YooBeni a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi de moda. adica vreau sa fiu mai fresh dar nu stiu ce haine sa imi cumpar sa pot arata cat de cat binehappy daca ma puteti ajuta cu niste poze sau ceva video...
Va multumesc. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| dianahfdh a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa te imbraci cum te simti tu mai bine,in sensul ca nu trebuie sa fii o copie, ci originalul tau, cum te simti mai bine, cat mai simplu. Fara extravangate si chestii de genul. Esti mai placuta cand esti o fata simpla in genul jeansi, camasa; tricou; bluza si tenisi pe langa una cu o fusta scurta si un decolteu "generos". CLAR! Incearca sa fii tu si o sa reusesti sa arati bine.

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Te poti uita la diferituri site-uri de moda: www.bershka.com,www.stradivarius,com si mai gasesti tu

| YooBeni explică:

Ok iti dau funda. dar scuze eu sunt baiatlaughing