| darkrobi a întrebat:

Salut, aveam parul lung ( îmi acoperea urechile ) si m-am tuns iar după prin zona perciunilor mi-a rămas pielea foarte alba fata de culoarea pielii mele. Cum as putea sa nu mai fie așa

4 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Aia e culoarea pielii tale. In rest, te-ai bronzat. Chiar involuntar, doar mergind pe strada. Te vei bronza si in rest.

| GeorgeHilgard a răspuns:

E din cauza bronzului, si ai 2 variante:
1.Astepti pana te bronzezi si acolo(o luna, cam asa)
2. Aplici crema autobronzanta(cauta pe internet si in magazinele fashion)

| IngaPîrău a răspuns:

Cred ca ar trebui sa aplici un broz artificial.

| Alemm a răspuns:

Buna...nu ai cum schimba asta....culoarea scalpului este alba...e foarte putin probabil sa te poti bronza putin incat sa nu se mai vada ca in aces moment!