| leu98 a întrebat:

Salut!

Aveți cumva idee dacă parfumurile de la Altex sunt originale?
Am observat că au la ei pe site cu niște prețurile mai mititele decât celelalte site-uri.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt originale, ca doar nu o vinde fake-uri taman Altex!

Vezi la ce sunt preturile, fiindca parfumurile au preturi peste 400 lei.
Apoi vin "apa de parfum" care este un pic mai ieftina, pe la 250-300 lei si urmeaza:
apa de toaleta si apa de colonie - care sunt doar niste "ape" cu putina esenta de parfum in ele, de aceea sunt mai ieftine (acestea persista numai 2-3 ceasuri) fata de un parfum bun, care rezista 24 de ore.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

De ce să dai bani pe prostiile de la Altex?
Mergi la primăria sectorului I București! Au ăia un parfum original și gratuit pe deasupra! Eau de pubelle by Chlotilde îi zice!
winking

| blackann a răspuns:

Cica "nu vinde fake-uri taman altex" zice violetta... atunci cum sunt fake-uri si pe eMAG si in sephora, violetta?
evident ca nu toate, dar au si fake-uri.

| gabicoo a răspuns (pentru blackann):

Și Madam Violetta e fake!
Fake la fake nu-și scoate ochiul! Ziceau strămoșii noștri daci! laughing

| WesoowskiAdam a răspuns:

Geci de piele pentru femei

La MOHITO, în funcție de sezon și de colecție, veți găsi geci Biker din piele artificială, piele de căprioară, dar și cele în stil teddy, adică versiuni din blană artificială, dar și versiuni tricotate. Fiecare dintre ele se potrivește cu ținute discrete, colorate, minimaliste sau bogat decorate. Versatilitatea este un fenomen cert al gecilor, așa că merită să aveți cel puțin una în garderobă!
https://www.mohito.com/ro/ro/imbracaminte/geci-paltoane/geaca-biker