| idkkkkkk a întrebat:

Salut! Azi am dat sa-mi sterg contul de pe site ul de la H&M doar ca am crezut ca nu a functionat, pentru ca site ul inca mergea o perioada dupa aceea si am dat o comanda.Am primit email-ul de confirmare la scurt timp dupa,iar apoi cand am incercat sa intru pe aplicatie iar, contul meu era deja sters. Daca contul a fost sters inseamna ca si comanda e anulata sau inca e valabila?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei in magazin si intreaba i, nu avem noi de unde sa stim politica lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plasata comanda. Suna totusi sa vezi