| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti. Imi puteti spune ce se poarta iarna asta?

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Tricou, bermude si slapi laughing)

| nodeerskulls a răspuns:

Pai, la saptmaan modei la categoria menswear (adica ce dicteaza mdoa-n restul lumii) trend-urile au fost urmatoarele:
+geci mari, cu umeri puternici,
+blana
+stilul "ravasit intentionat"
+ geci voluminoase in combinatie cu blugi mai stramti pe picior (dar nu skinny)
+ dungi orizontale
+modele gen plaid
+ blugi largi
+pulovere pe gat
+rosu si oranj, albastru deschis
+nuante de gri
+modele minimale sua militaresti
+layer-ing
+sepci de toate felurile
+pantaloni/bluze cu print

Dar oricum, stilul si trendurile trebuie adaptate si la "fauna si flora locala" ca zic asa big grin

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Haine groase. lasa moda. decat sa ingheti mai bine sa-ti fie cald.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haine groase asta daca nu esti urs polar si preferi frigul acum pe bune tu te imbraci dupa moda in ROMANIA ce moda la mana a doua du-te la mall faci infart cand vezi preturile isi vine calduri ca cand faci amor cu iubita

| cthulhu a răspuns:

Mijlocelul gol.