| malishka93 a întrebat:

Salut.ca sa se primeasca un blond cenusiu trebuie parul decolorat numaidecit sau nu? am parul naturar castaniu inchis!

Răspuns Câştigător
| bbubby a răspuns:

Pff pentru un blond deschis trebuie decolorat.si eu am vrut sa ma vopsesc blond mi am luat o vopsea care continea putin amoniac si rezultatele nu au fost pe masura asteptarilor...deci ca sa iti raspund la intrebare : da trebuie decolorat altfel orice vopsea ai folosi o sa iti iasa un saten deschis. ai putea sa incerci sa l deschizi dreptat fara al decolora (dar va dura cateva luni ...si oricum nu e bine pentru par sa te vopsesti des.asa ca mai bine ai recurge dirct la decolorat daca vrei un astfel de blond)

2 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Parul trebuie decolorat sau vopsit treptat in nuante cat mai deschise.
Iti recomand de la Avon o vopsea noua foarte buna, profesionala si permanenta. Pentru detalii ma poti contacta.

Gabriela Sandica
Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| freedomangel a răspuns:

Parul trebuie decolorat, fiind ca altfel nu se va vedea prea bine culoarea happy