| Miricxmiricx a întrebat:

Salut? Care este calitatea adidasilor de pe epantofi? Am comandat o pereche de superstar. Calitate /marime? Doar cine a mai comandat nu vreau pareri din auzite

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Sunt produse de calitate.

| alina2k18 a răspuns:

Da, mi-am luat si eu superstars de acolo, erau redusi bine, super calitate, i-am si spalat in masina de spalat si arata superb.
Eu port 39 si mi-am luat 38 2/3 si imi vin bine. Ghideaza-te dupa tabelul lor de marimi la fiecare brand.
Nu vand fakeuri, returul si rambursarea se fac rapid in caz ca nu iti vin sau nu iti plac.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am cumparat de multe ori de pe site-ul ala, mi se par cam scumpe produsele dar au fost mereu de calitate. Daca intrebi de fake-uri, ei nu isi permit sa vanda asa ceva.
Referitor la marime, acolo gasesti multe firme, iti dai seama ca nu toate folosesc acelasi calapod. Eu de ex am lungimea piciorului 24 cm, asta inseamna nr 37 dar am luat si de pe epantofi si de pe alte site-uri si marimea 37 si 38 si 39, asta pentru ca intotdeauna trebuie sa te uiti la acel tabel cu marimi sa vezi daca se potrivesc.

| Diana4you97 a răspuns:

Bună Miri. Sunt produse de calitate. Mai multe informații și păreri despre epantofi.ro găsești pe https://parerimagazin.ro/pareri/epantofi-ro/