| Lovely_9250 a întrebat:

Salut, cat de buna este gama nivea? mai buna ca dove sau garnier?

3 răspunsuri:
| pau89 a răspuns:

Produsele Dove nu sunt bune. mi-au spus la dermatologie happy Produsele Nivea sunt bunicele.

| Crisstina a răspuns:

Eu prefer Nivea, Garnier si apoi Dove happy

| Amelia87 a răspuns:

Nici o gama din acele mentionate nu este profesionala. Daca ai observat ca sunt aproape egale ca si pret. Daca vrei ceva mai bun atunci opteaza pentru produse franceze. Oricum daca ar fi sa aleg ceva din ce ai spus mai sus, atunci cred ca NIVEA. O zi buna.