| madducu a întrebat:

Hey.Care produse sunt mai bune pentru par? Nivea, Dove sau Garnier? Argumentati.

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună Madducu! Nu alege produsele numai după brand. Trebuie să alegi produsul cel mai potrivit părului și pielii tale, și cam la 3 luni să le folosești alternezi. Nu te lua după reclame, prețuri sau firmă, astea sunt fițe, procedează cum este corect, mai bine zis sănătos.
Mari succese!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Pentru parul meu, Garnier!

| Heidii a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea, as zice Garnier.
Adica cel putin mie imi priesc produsele de la Garnier.big grin Nu zic ca celelalte nu sunt bune! De ex. pe youtube e un haul facut despre cele mai bune corectoare si cel de la Garnier e pe locul 1 inainte de branduri scumpe gen: Chanel, Dior, Lancome.

| ada31 a răspuns:

Nivea si garnier sunt bune. spala-te cu ele si vezi care iti merge mai bine. dove e si el bun, dar mie mi-a facut matreata, mamei mele i-a mers f bine dove