| Denis67 a întrebat:

Ce ceara de epilat îmi puteți recomanda buna din comerț /profesionala pentru inghinal și corp?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Veet

| Denis67 explică (pentru Adry05):

Îmi poți spune care gama de la Veet?

| Adry05 a răspuns (pentru Denis67):

Sincer, gamă specific nu știu. Uită-te ce ofertă au și ia ce crezi că ți se potrivește mai bine.

| ottovintila a răspuns:

Iti recomand inainte de toate sa nu te opresti la un singur model de ceara pana nu incerci mai multe. in functie de ingrediente, textura, de zona pe care se aplica fecare ceara ofera experiente diferite. Poti alege din ofertele de la Total Pro Beauty kituri cu consumabile pentru epilat: https://www.tpb.ro/92-kit-uri-consumabile