| Denis67 a întrebat:

Salut,mi-am cumpărat o ceara de tip benzi pentru corp de la Farmec aceea cu roz și a luat destul de mult par (in proporție de 90% și a mai rămas păr(inghinal și sub brat) și am incercat sa iau fix cu aceeași ceara folosita de mai multa ori dar nu mai ia.
Întrebarea mea este ce sfat îmi puteți recomanda că sa pot lua parul rămas sau ce ceara de epilat din comerț sa incerc pentru inghinal și corp buna?
Mulțumesc. Anticipat

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Veet

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Mai bine incerci cu un aparat ceva dar din ce am citit vrei un fel de epilare definitiva. Ca sa elimini parul de la radacina poti sa dai cu gaz iar dupa cu foc, dar ai grija sa nu iti iriti labiile happy Funda?

| Denis67 explică (pentru FreeRaskolnikov):

Nu înțeleg ce vrei sa spui

| cfrtobias a răspuns (pentru Denis67):

Poate zice sa iti dai foc laughing macar 1 pic