| Mariuta000 a întrebat:

Ce părere aveți despre spray-ul protector pentru păr de la Avon? Este bun? Dacă îmi pulverizez părul cu un spray protector, înaite să îmi fac părul cu placa, acesta nu se va arde? Fundăăă

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este foarte bun.
De asemenea, dacă dorești ca părul tău să aibă un aspect sănătos, poți procura și uleiul pentru păr cu lavandă și iasomie de la AVON.
Un alt avantaj al acestui ulei este faptul că ajută la refacerea părului, și te scapă de problema electrizării părului provocată de placă.
Baftă!

| Ririru a răspuns:

Din cate stiu eu ala e nou, @ ancaancutza, a mai fost in catalog? raised eyebrows
Trebuie sa te dai dupa baie, pe parul umed cu el, apoi ( dupa uscare ) sa-ti indrepti parul cu placa.
Mi l-am comandat si eu astazi.hee hee. big hug

| Biia14 a răspuns:

Este cel mai bun spray pentru parlove struck! Si eu l-am folosit inainte de a-l intinde cu placa sau ondulatorul si este foarte bun! Foloseste-l cu incredere! Funda?:*

| 18aylyn a răspuns:

E bun, dar incearca l si pe cel de la gerovital-ser hidratant termoprotector