| anonim_4396 a întrebat:

Hei ^^

Am şi eu o întrebare. Mi-am făcut o comandă de spray de la AVON pentru strălucirea părului Advance Techinques daily shine - mirrior shine spray for all hair tipes... asta scrie pe el.

Îmi puteţi şi mie spune dacă pulverizez pe părul îndreptat cu placa se strâmbă sau rămâne drept în continuare?

Adică vreau să ştiu dacă se strâmbă păru ori ba.

Ofer şi funde dacă e cazul

Răspuns Câştigător
| Dragos_Laura_1990 a răspuns:

Depinde de spray si depinde si de par happy, daca il ai foarte cret si ti-l faci cu placa trebuie sa dai cu sprayu-l cu putina distanta, dar daca il te dai cu el de aproape e posibil sa se faca stramb si sa nu iti sea nici cum I don't want to see

| buzeduulci a răspuns (pentru Dragos_Laura_1990):

Pai am dat detaliile legate de spray. iar parul meu nu e cret. e stramb laughing e intre drept si ondulat. corcitura laughing

| buzeduulci a răspuns (pentru Dragos_Laura_1990):

Multumesc frumos. m`am dat pentru prima oara cu spray-ul pe par indreptat si arata super ^^ si nici nu mi s-a stricat parul' devil