| Anonim272726 a întrebat:

Salut! Ce parere aveti de un outfit compus din:
un hanorac negru cu ceva imprimeu eventual nu foarte ciudat sau mare, pantaloni cargo roz si ceva adidasi tip converse negrii cu alb?
La baieti app

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte misto sa iesi la plimbare in parc, la gardina zoologica, plimbarea pe strada, intalnirea cu prietenii samd.

| dullcat a răspuns:

Buna.Imbraca-te cu ce vrei tu, parerilor celorlalti nu conteaza.Singura care conteaza e atitudinea ta. Cei din jur fac misto de cei care arata ca nu au incredere, nu de cei care arata/se imbraca altfel si debordeaza de siguranta.

| sammie a răspuns (pentru dullcat):

Ba nu. Cum să nu te intereseze părerile altora? Adică să înțeleg că tu ai merge și în chiloți pe stradă că nu te interesează de părerile altora?

| dullcat a răspuns (pentru sammie):

Nu merg in chiloti.Dar ma imbrac de la sh, ca bunica, in stil retro, vintage etc si nu imi pasa cand lumea se uita ciudat. laughing

| sammie a răspuns:

Fără supărare dar dacă ieși așa din casă o să te faci de râs în ultimul hal.

| AnonimNN14032 a răspuns:

Șmecher