| NYØ2002 a întrebat:

vreau sa imi dati niste sfaturi :
1-Sunt de calitate hainele de la H&M?
2-Unde sunt mai ieftine pe net sau in mall(daca asa ma duc la Palas Mall la Iasi)
3-Imi spuneti si mie ce culori se asorteaza hainele?

Eu imi iau asa:
-pantaloni negrii cargo jogging
-pantaloni camuflaj
-Tricouri-:Normale:Alb, rosu inchis si albastru inchis
-:Long Fit :alb si negru
-Pantaloni camuflaj
-O bluza alba
-Un Hanorac negru sau alta culoare inchisa

Dau funda

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Merita, pret calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu find creol ti ar sta bine cu gri chiar rosu ma refer la bluze si tricouri si pantaloni negri
Eu am observat ca albul ma face sa par mai creol decat sunt asa ca evit tricouri albe sau bluze geci. la adidasi vezi tu te descurci dar in h&m nu am vazut adidasi interesanti.ai putea sa iti iei tenisi de la convers all stars sau jack purcel dar costa ceva undeva la 280-350 de lei sau adidasi new balance pe negru.mie unu nu imi plac hainele de la h&m prefer pull&bear sau bershka.

| NY2002 explică (pentru anonim_4396):

Adidasi imi comand de pe sportdirect site englezesc 3 perechi:Negrii, Albi si grii

| NY2002 explică (pentru anonim_4396):

Adidasi imi comand de pe sportdirect site englezesc 3 perechi:Negrii, Albi si grii.Merge sa port o tinuta:
Pantaloni negri, adidasi negri, cu tricou alb si o vesta neagra ori bluza neagra, geaca de blugi neagra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NY2002):

Mai bine blugi camuflaj adidasi negri si tricou alb sau bluza neagra sau gri si o geaca de blugi da nu neagra de preferat albastru sau gri
Daca geaca o iei pentru primavara merge dar daca o iei pentru iarna nu ca nu iti va tine de cald
Sau poti purta tricou alb sau bluza alba sau gri pantaloni negri si adidasi albi si geaca de blugi neagra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da gasesti haine de calitate la h&m e o firma buna in mall