| JackLime a întrebat:

Salut, ce parfumuri bărbătești cu aromă dulce, dar nu mai scumpe de 100 de lei recomandați?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Joop! Homme sau daca mai gasesti pe undeva Montblanc Individuel.

| Sophieka a răspuns:

Noi vrem si calitate dar si cam de gratis.

Decat sa dai banii pe ceva de care nu esti foarte incantat...Mai bine pune mai multi bani deoparte ca sa-ti achizitionezi parfumul potrivit.

Daca il comanzi de pe net, gen site-ul notino, ai dreptul sa returnezi parfumul daca nu esti multumit de miros / persistenta acestuia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea de la joop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.yodeyma.com alegi barbati si cauti ala power ii zice. dulcele ala fin nu gretos. il folosesc si nu ma satur de el. ii mirosul lu 1 million de la pacco rabanne si daca nu ti place poti sa ma scuipi in gura vb aia. toti o sa te intrebe cu ce te ai dat garantat. trust ' me