| abracadabra227 a întrebat:

Salut, ce recomandati pentru cosurile de pe spate/umeri/piept? Mentionez ca sunt baiat si pe fata nu prea am deloc.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Recomand sa mergi la dermatolog.

| Violleta2022 a răspuns:

Recomand:
1. Apa calda si sapunul de 2 ori pe zi (dimineata si seara).

2. tricouri, maieruir si camasasi numai 100% bumbac (eliminate imbracamintile sintetice sau amestec de sintetic cu bumbac), fiindca acela nu absorb transpiratia si sufoca porii pielii, provocand aparitia bubelor/cosurilor.

| Oanaoni a răspuns:

Sperma? am râs și eu când mi- a zis cineva dar merge de minune

| 2002bibi a răspuns:

Sapun cu sulf de la farmacie 10 lei.