| wanted112007 a întrebat:

Ce spuneti, sa imi las parul lung sau sa ma tund? Sunt baiat!

Răspuns Câştigător
| Vickycel a răspuns:

Pai.tu cum crezi ca iti sta mai bine?thinking, depinde si de forma fetei tale, daca ai fata rotunda iti sta bine si cu parul lung si cu parul scurt, dar daca ai fata lunguiata mai bine cu parul scurt. [Sfatul unei fete :*^.]

13 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Tunde-l. Un par lung necesita mult mai multa atentie, nu-l prinzi intr-o coada si gata.

| DyaElla a răspuns:

Poate ca nu vrea sa zica de par f lung, asa cum au fetele. Poate vrea sa si`l lase putin mai lungutz gen:

http://4.bp.blogspot.com/......BJonas.jpg

Nu`mi spuneti ca lui Joe ii sta urat. E chiar un stil dragut.
Nu am nimic impotriva baietilor cu parul mai lung. Daca le sta bine atunci pot sa`si lase parul putin mai lung :)

| wanted112007 explică (pentru DyaElla):

Da ...eu m-am gandit sa imi las parul ca si el... poate chiar si un pic mai scurt big grin

| RuxiiRawrr a răspuns:

Baietii buni si sexy au parul lung si intr-o parte!:X:X

| Darkeye a răspuns:

Lol.fa-ti tepi si atunci o sa fii cool big grinlaughing Mai bine e sa til lasi scurt ca esti baiat

| Peter28 a răspuns:

Cel mai bine e sa te tunzi. Nu tare scurt dar totusi mai bine decat sa ai plete.

| sesilia2 a răspuns:

Eu zic sa te tunzi.Cred ca baietii ar trebui sa aiba parul scurt si fetele lung.Depinde de opinia ta.Fiecare cu placerile lui.

| justbleahh a răspuns:

Sper ca nu te-ai tunshappy majoritatea fetelor le plac baietii cu par lunghappyparerea mea si app...ce ggn de muzica asculti?
daca esti ceva gen cocala, pop-tunde-te!laughing
daca esti rocker, rapper-lasa-l lung

| wanted112007 explică (pentru justbleahh):

Nu m-am tuns laughing. nici nu ma mai tund big grin

| justbleahh a răspuns (pentru wanted112007):

Bv:d

| Eclipse a răspuns (pentru justbleahh):

De cand rapper-ii au parul lung? eu cred ca te referi la "rasta"

| Santinella a răspuns:

Scurthappy

| McMicheal a răspuns:

Cum am vazut in ultimele comentarii, si eu ma gandeam sa ma tund asa, gen ''Joe Jonas'' dar de fiecare data cand ma apropii de marimea dorita, ma panichez si ma tund. Cum ar trebui sa ma ''tund'' sa imi las parul sa creasca ''lung'' nu ''MARE''. P.S: iti cer sfatul fiindca vreau sa ma tund ca tine, si poate imi dai cateva pareri.