| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! Ce tratamente pentru acnee cunoașteți? Funda!

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Singurul tratament îl dă numai medicul dermatolog. Dacă ai acnee, nu rezolvi cu ce îti recomanda un coleg sau un vecin. Nu iti trece cu o crema și gata. Ai nevoie de o întreaga rutina de îngrijire și cu siguranța și antibiotic. Fa-ți programare la medicul dermatolog și nu asculta in stânga și in dreapta. Ce tine de sănătate se rezolva numai la doctor, nu pe net sau la prieteni. Succes.

| mentholinks a răspuns:

Cica spermicid folosesc vedetele.

| Lukasssz a răspuns:

Skinoren de dimineata si gerovital seara

| Mtoni a răspuns:

Salut. Am observat că dacă acoper cu un prosop curat perna pe care dorm, nu mi se mai fac coșuri pe obraz.

| Adelina122 a răspuns:

Urina ta, poate pare dubios dar poti sa incerci sa vezi cum evolueaza, creme si sapunuri nu ti pot recomanda pentru ca fiecare organism reactioneaza altfelhappy