| Jica_Vlad_2000 a întrebat:

Salut, cei de la Modivo vând haine fake? Ca am găsit la ei pe site tricou Versace la doar 358 de lei.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Fac doar o paranteza la ceea ce întrebi. In Germania, magazinul meu de suflet care mi-a rămas este TK maxx, numai cu haine de firma. In perioada sărbătorilor sau a terminarea unui anotimp, fac reduceri intre 10% - 90%. Mereu am pândit reducerile la ei. Am un costum de baie de S. Oliver cu prețul întreg de 120 euro cu reducere de 90%, apoi alte bluze și rochii la niste preturi extrem de scumpe care eu personal nu as fi dat, le-am luat la reduceri. Așa că ceea ce spui tu acolo, este vorba de reducere, se scot produsele din vara care a fost și nu s-au vândut, astfel firmele vin cu noua colecție pentru acest an. Daca nici atunci se vând le poți găsi la preturi de nimic doar pentru a scăpa de stocul vechi.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tricou Versace la doar 358 de lei" - așa ieftin?

n-am ințeles care-i mirarea?

ia aruncă un ochi la primele articole:

https://www.farfetch.com/......items.aspx

| johnnny123 a răspuns:

Cat vrei sa coste o prostie de tricou, 1000 de euro?
Versace produc tricoul ala cu costuri de 2$

| David090 a răspuns:

Bună, Nu sunt haine fake, sunt haine cu discount foarte mare, am observat ca oferta de produse este foarte variata. Mai tot timpul au reduceri de sezon. De exemplu in acest moment ruleaza campania Mid Season Sale cu pana la -40% discount.
Haine sunt 100% Originale