| Junseng a întrebat:

Cine stie din ce tipuri de magazine( farmacii, magazine naturiste, supermarketuri...) pot lua pasta de dinti cu carbune activat, din aceea neagra?

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu văzusem în dm mai multe variante de pastă de dinți cu cărbune activ. Dacă ai un dm prin zonă îți recomand să mergi să verifici. Dar se găsesc și în farmacii

| Violleta2022 a răspuns:

Cumpara pasta de dinti obisnuita si o cutie de carbune medicinal de la farmacie si presara carbunele pisat peste pasta de dinti, dupa care spala-te normal.
Are acelasi efect si nu te costa atat de mult, ca cea din comert, gata amestecata.

| Radu_Andreea_2001_paDg a răspuns:

Are la DM sau iei pastile cu, carbune de la farmacie si gasesti reteta pe net