| Nikolaus a întrebat:

Credeti ca ar fi ok/bine daca eu(baiat, aproape 16 ani, clasa a 9-a)as purta sa zicem, in genere, sacou si camasa? La liceul la care am intrat se poarta sacou. Acum eu voiam sa imi schimb style-ul si de la tricouri si adidasi sa trec la sacouri sport(cautati daca nu stiti cum arata; nu e ca ala de costum care se poarta doar cu pantaloni speciali), camasa si pantofi care se potrivesc la jeansi(iarasi, nu pantofi de costum, ci de aia care merg la blugi i.e. adidasi-pantofi; sper ca intelegeti). Voiam sa incerc asta de mai mult timp si acum ca am un buget mai marisor(900 de lei) voiam sa ma sfatuiesc cu voi cam ce ar merge sa imi iau. Bafta.

5 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Este bine ce vrei sa porti. Ti-ar crea un look interesant si modern.

| neutrino a răspuns:

Este foarte ok, este chiar indicat daca te simti bine asa.

| Ritsuko a răspuns:

Ai fi super ok, plus ca te-ai diferentia de multi golani.Si cred ca ti-ar sta dragut, multi abordeaza style-ul asta.

| Nikolaus explică:

Merci tuturor de pareri/afirmatii. Nu am sa dau funda pentru ca daca as face asta as vrea sa va dau la fiecare dar nu se poate asta. Numai bine.

| Grasshoper a răspuns:

Da ma pai acum asa se poarta!