| Ralux a întrebat:

happy Credeti ca dezavantajeaza bretonul o fata care poarta ochelari?(si nu, nu am breton)
Thxbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Eu cred ca din contra faptul ca o fata poarta ochelari, ii confera o alta tinuta, eu zic ca acestia o incadreaza perfect, ii contureaza fata, ii dau un aer misterios, ii completeaza tinuta, o intregesc pe EA...Si in ziua de azi, sunt multi tineri cu ochelari, sunt frumosi, sunt mai OK, radiind de acea stare de BINE si ne face sa citim in ochii aceia, Inteligenta. Da, acesti tineri sunt frumosi, sunt visatori, da, - sunt EI ...Cu drag, Lucien.

17 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Nu cred ca acest lucru te dezavantajeaza in vreun fel, fiecare este dator sa incerce ceea ce vrea si sa adopte stilul care al avantajeaza.

| elena a răspuns:

De ce sa o dezavantajeze, ba chiar ii da un aer de romantism si multa delicatete...Nana Mouskouri nu poarta breton si ochelari totodata?
Ochelarii nu trebuie sa fie un accesoriu pe care trebuie sa-l uram, face parte din noi pentru sanatatea noastra si trebuie sa fim cochete si cu ei pe nas.
GLUMA: Cum se saruta doi ochelaristi? Ca "chiorii".

| Arthur a răspuns:

Mie imi par mai dragalase fetele cu breton si ochelarihappydeci nu ar trebui sa te simti nicidecum complexata de acest lucru sau de ce vorbeste lumea tonguewinking

luciana
| luciana a răspuns:

Bretonul, poate sa intregeasca acea fizionomie, sa aduca un aer de superioritate sau dimpotriva poate sa dezvantajeze si sa urateasca acea fata... Ramane la latitudinea ta, daca poti lasa ca bretonul, - sa fluture la adeierea vantului aducandu-ti acea stare de confortsi de NOU... te rog cumuleaza tu, raspunsurile mele, Lucien. Multumesc.

| redsummer a răspuns:

Da arati mai chic.

| JackieSue a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar cam toate fetele care au breton si poarta ochelari sunt luate de tocilare(cel putin in scoala mea). Eu zic ca mai bun e bretonul intr-o partebig grin.

| albastrel a răspuns:

Hmm...cam da!big grin

| Ralux explică:

Nu BRO, nu am breton, e o simpla intrebare, de ce toti interpreteaza o intrebare ca pe ceva real? daca intreb ceva de breton inseamna neaparat ca am sau ca vreau sa imi fac? poate intreb pentru altcineva, sau pentru cultura mea generalawinking

| marie a răspuns:

Ah...am breton, port ochelari, o sa arati aproape ca o tocilara (depinde de coafura), dar e destul de misto...crede-ma.poti incercabig grin...

| vykkusor a răspuns:

Dupa parerea mea bretonul nu dezavantajeaza o fata care poarta ochelari.

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.Nu depinde de ochelari, ci mai mult de forma fetei. Odata ce te avantajeaza forma fetei o sa fie oke.Bye.

| Gexu a răspuns:

Depinde de forma fetei.am 2 prietene care au breton si poarta si ochelari si una dintre ele arata cam nasol pe cand cealalta arata super o. kwinking

| yoannah a răspuns:

Un breton intr-o parte aranjat cum trebuie merge la oricehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai breton? Hmm ok si altceva, ce ne mai spui despre infatisarea ta? Hai acum daca tot ai inceput... destainuie-te, vrem sa te cunoastem mai bine big grin Uite eu nu am secrete, sint cel din poznabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tweety doar te tachinam, hai nu sari asa, mai dau un suc sa treaca happy

| SpikE a răspuns:

Depinde de ochelari!

| clausisme a răspuns:

Da beti cea urata imi intra asa subtil in memorie