| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce fel de breton credeti ca mi-ar sta bine avand in vedere ca port ochelari?

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Depinde de forma fetzei dar bretonul asimetric de obicei merge la orice tip de fata.

| Psihiatra a răspuns:

Nu sunt sigura.incearca sa ti`l cresti si sa ti`l prinzi sus cu o clama sau agrafa.nu incerca bretonul drept pana mai jos de sprancene. O sa iti faca fata sa para mai rotunda decat este

| 10011993 a răspuns:

Cred ca cel clasic:*

| Veroniquest a răspuns:

Depinde ce fel de fire esti...in general bretoanele trebuie sa fie cat mai simple, avand in vedere ca ai ochelari ar trebui unul nu foarte sofisticat, ci mai degraba unul casual dar in acelasi timp finut.Depinde si de cat de lung, scurt ai parul.Si de cum iti place.Bafta

| HeeYeon a răspuns:

Cu orice fel. DAR pana la rama ochelarilor!

| ladybug11 a răspuns:

De obicei fetelor cu ochelari le sta bine cu breton drept. love struck

| EllenaStefania a răspuns:

Pai cred ca drept 100% nu iti sta bine. prietena mea cea mai buna are breton intr-o parte sau gherute in fata :d dar nu mari big grin succes:*