| elKOSHMAR a întrebat:

Salut, cu ce as putea sa asortez aceasta pereche? https://www.bigotti.ro/......cf94499999

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depinde de gusturile tale. Eu daca as fi baiat, i-as purta la o pereche de blugi scurti sau lungi, ori la o pereche de pantaloni scurti maro si cu o camasa cu imprimeu care sa se asorteze cu mocasinii galbeni si cu pantalonii sau cu un tricou. Ai putea sa te uiti pe site-uri cu haine si sa ai si mocasinii alaturi, sa vezi cu ce se potriveste mai bine. Totul depinde de cum vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantaloni negrii de stofă, cămașă albă și sacou de culoarea mocasinilor.