| qzxed a întrebat:

Salut, cum ar trebui sa explic aceasta tunsoare maine la frizerie? Am parul destul de lung si ma gandeam sa-i spun in lateral sa ma tunda pierdut de la 1 la 2(pentru ca vreau putin mai mare decat e in poza) si sus sa-i arat poza ca chiar nu am nicio idee.

Poza cu tunsoarea: http://i.imgur.com/adRHtm3.jpg

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ii arati poza sigur intelege cu sa te tunda ca nu e o tunsoare complicata.

| qzxed explică (pentru Intruder19):

Ideea e ca nu stiu nici cum sa-l aranjez sa stea asa, pentru ca nu o sa stea singur asa laughing

Răspuns utilizator avertizat