| IulianFCB a întrebat:

Salut,cum fac sa imi creasca parul mai repede?
Explicatie: Sambata trebuie sa ma duc la un eveniment important, iar azi m-am tuns si nu imi place deloc cum m-a tuns.
Ce trebuie sa fac, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

N-ai cum sa-ti creasca asa repede.foloseste extensiile

1 răspuns:
| Marianneftw a răspuns:

Nu cred ca ai sanse sa iti creasca foarte mult intr-un timp atat de scurt, dar ai putea sa iti faci masti cu ulei de ricin si de masline pe timpul noptii.
Le amesteci, le dai pe par insistand la radacina, masezi putin pentru ca e foarte important masajul pentru cresterea parului si dupa iti pui o punga pe cap si un prosop. Dimineata te speli si te clatesti cu apa mai rece si putin otet de mere.