| anonim_4396 a întrebat:

tocmai m-am tuns si nu imi place deloc cum imi sta. ce pot sa fac sa imi creasca parul mai repede? tin sa mentionez ca sunt fata.

6 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. In legatura cu uleiul de ricin, la unele persoane functioneaza, la altele nu. Spre exemplu la mine nu functioneaza, insa la mama da. Trebuie sa ai grija de varfuri, pentru ca degeaba il lasi tu sa creasca, iar varfurile iti vor fi deteriorate, nu te va ajuta la nimic. Bafta!

| AR1373 a răspuns:

Ai nevoie de multa rabdare.
Eu nu am folosit nimic pana acum pentru crestere, am avut niste coafuri mai trasnite si cred ca am ceva cu foarfecele, cred ca nu m-am mai tuns de vreo 3-4 ani si ma simt frumoasa.
Oricum daca nu-ti place tunsoarea fa-ti o coafura si ascunde-o.Sa nu arati ca te afecteaza infatisarea.
Bafta happy

| Iubareata22 a răspuns:

Eu m-am tuns acum 4 luni, dupa ce parul mi-a fost lasat un an sa creasca, nu-mi placea de fel cum imi statea tuns, imi venea sa-l tai pe tot (dar n-am facut asta happy )
Oricum, chestia este ca. orice ai folosi nu o sa creasca. Si probabil o sa-ti fie jena la cum arata, si mie imi era, dar. Nu i-am bagat in seama si am mers cu capul sus.

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Pai nu ai ce face din paate.Sa nu folosesti nici odata ulei de ricin pentru ca nu este bun. Însa cred ca mai e ceva sa ai grija de el zi de zi si asa se va face mai repede o marime mare. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| SmileForMe12 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin.este foarte bun.costa doar 3 lei in farmacii

| Olivia_Oly_1991 a răspuns:

Ulei de ricin clar. Şi eu am folosit şi ajută.