| TraficantaDeNutella a întrebat:

Salut happy Cum sa ma imbrac maine la scoala? Am terminat scoala, dar inca mai putem merge deci putem sa nu mai mergem cu uniforma. Deci cum sa ma imbrac? Am picioarele ft albe, si cum is putin mai plinuta ( 1, 70 - 60 kg ) nu imi place sa imi iau pantaloni scurti. Va rog ...Help ME happy

3 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Incearca o pereche de coloanti si un tricou mai larg care sa aiba o figurina din desenele animate etc. Poti sa porti o pereche de pantaloni cu turn+ un top fara mai mulat.

| nikkipuff a răspuns:

Daca te lasa fara uniforma atunci poti sa mergi intr-o rochi florala cu sandale...

| Popa_Anastasia_1995 a răspuns:

Pai sa zicem ca poti sa iti ei niste pantaloni albastri si o camasa