| micheilla a întrebat:

Hi TPU! Cum sa ma imbrac maine la scoala? Nu am uniforma e putin cam frig afara.Multumesc

Răspuns Câştigător
| FunnyGirlAndSweet a răspuns:

1. O bluza alba si peste ea un tricou negru (pot fi de orice culori)

2. Daca ai jacheta din poza de profil o poti pune pe tine peste un tricou funny rosu si niste blugi pe tine.

3. O bluza in dungi de orice culoare si peste ea o vesta si o esarfa roz...Si blugi

4.Colanti cu tricou gri si niste cizme de culoare gri cu toc.(Daca ai cu toc daca cu niste cizme normale)

5. Un maieu galben si un sacou putin mai mic alb cu blugi si cizme gri.

6. Un tricou de orice culoare si peste el un maieu de culoarea tricoului, blugi negri si balerini.

7. Un maieu galbeni cu floricele si peste un bolero din blugi ca sa zic asa nioste blugi si balerini sau tocuri.

8. Un maieu albastru cu un bolero rosu cu pete de tigru laughing

9. Un tricou mai mare de tine si iti tragi maneca de la tricou ca sa zic asa si iti va ramane umarul gol si poti sa-ti pui un bolero din blugi daca ai.

10.Colanti cu un tricou mov mai lung si iti pui o curea neagra peste tricou si niste balerini.

Acesta a fost top-ul meu cum sa te imbraci. Sper sa-ti placa

10 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Iti poti lua o helanca pe dedesubt, iar pe deasupra o bluzita mai groasa si putin mai lunga, cu niste jeansi inchisi la culoare si niste cizme lungi. O esarfa mare si pufoasa la gat.

| mirunitza333 a răspuns:

O bluza cu ceva pietricele niste blugi o geaca si nizte cizme. Sperca te-am ajutat!

Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| micheilla explică:

Multumesc!

| TheAlternativeBeauty a răspuns:

Pai...ia-ti o blaza alba asorteazo cu o curea si niste blugi peste ia un palton de orice culoare si cizme la moda... fundita?

| Noveron a răspuns:

Eu zic sa te imbraci cu hainele din poza de profil asa ai sa incalzesti cel putin toate persoanele de pe o raza de 5m; D

| Pisiquee a răspuns (pentru Noveron):

Păcat că poza-i de pe net laughing.winking

| byasminica a răspuns:

Niste bugi si o bluja, asa fac eu!

| LoredanaK a răspuns:

La moment jachetul de piele si un fular e numai bun pe asa timp.
Niste converse nice si blugi sunt ft potrivite.

| Damiancamika a răspuns:

Pune si tu pă tine o pereghe de blugi, o pereche de cizme aşa mai modate şi ceva un maiou cu un sacou si e ok ))