| Ooops17x a întrebat:

Salut ...cum se poarta camasile la fete? mersi mersi

Răspuns Câştigător
| MACookie02 a răspuns:

Pai sunt mai multe moduri:
1.Bagata in pantaloni
2.Scoasa din pantaloni
3.Cu curea pe talie
4.Desfacuta si cu un tricou simplu
5.La o camasa mai office, o poti purta cu o fusta mini sau una conica (iar la cea conica vei pune deisgur camasa in fusta)
6.Ii indoi manecile
7.O lasi desfacuta, iei cele doua parti ale camasii si le inozi(daca este camasa lunga)
8.Cu o singura parte bagata in pantaloni
9.Inventezi u:*:*

10 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

In combinatie cu colati sau blugi frumosi asortati cu camasuta.

| alejinxique a răspuns:

Cu un brau peste mijloc

| Diana6185 a răspuns:

Buna happy
Camasile, la fete, se pot purta in urmatoarele moduri:
1. Cu un sacou deasupra si se indoi manicile la ambele vestimentatii ( esti IN )
2. Cu o curea la mijloc
3. Poti sa ii indoi manicile si faraa acel sacou happy
4. Cu nasturii deschisi si cu un tricou sub
5. O poti asorta cu niste margele cool sau cu lanturi, bratari.
Ti-am spus 5 moduri de "purtare" a camasilor la fele, asadar merit o funda?laughing:*

| VanessaTPU a răspuns:

Cu o cureluta in jurul ei sau pur si simplu camasa bagata in blugi. Fundita:*?

http://www.outletmall.ro/images/14f.jpg
http://media.laredoute.fr/......8a_400.jpg

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Ca camasilelaughinglaughing

| Catalina3920 a răspuns:

Camasile la fete se poarta si scoase din pantaloni si bagate in pantaloni depinde de ce fel e camasa...

| Ooops17x explică:

Vreau link-uri ...cu camasi in carouri ...ms

| mady15delili a răspuns:

Depinde ce camasi! daca e lunga se poarta cu colanti, iar daca e scurta se poarta in blugi sau peste blugi:X:X:X: sper ca ti-am fost de ajutor:* Fundita?