| andreimpwr a întrebat:

Salut, cunoaște cineva un site de încredere cu ceasuri originale?

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Cel mai simplu e sa te decizi ce marca vrei si sa iei direct de pe siteul producatorului.

Acum, majoritaea oamenilor care se tem de originalitatea produsului cel mai probabil nu isi permit varianta originala asa ca te poti astepta la niste preturi destul de dragute. happy

| andreimpwr explică (pentru RoCkKiD):

Nu m-am gândit la un anumit brand, însa vrea sa fie ceva între 1500-2000. Ma gândeam ca gasesc vreun site cu mai multe tipuri și brand-uri, sa aleg ceva mai elegant și subtil care nu iese prea mult in evidentă.

| RoCkKiD a răspuns (pentru andreimpwr):

Pentru intervalul asta poti merge linistit pe eMAG sau alte siteuri de retail.

Realitatea e ca e aproape imposibil sa iti dai seama daca piesa e originala daca nu cumva producatorul adauga un certificat de autenticitate care contine ceva cod unic care poate fi verificat la ei pe site.

Eventual utia-te pe eMAG sau alte chestii online sa vezi ce vrei si apoi cauta amgazinul producatorului si comanda de acolo, de obicei le au si ei pe site.

| andreimpwr explică (pentru RoCkKiD):

Ok, mulțumesc frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BBcollection.ro
Este site-ul celor de la
B&B