| Daniel9988 a întrebat:

Salut.De cand ma stiu eu am avut tunsoare si barba in stil hipster. Uitati-va pe internet daca nu stiti ce e aia.In ultima vreme am zis sa imi schimb lookul...ma gandeam ca m.am demodat.Ce ziceti? Sa raman asa sau sa adopt un alt stil? Orientati.va dupa poza de profil si spuneti-mi cum mi.ar sta mai bine.

1 răspuns:
| Fluturaș34 a răspuns:

Sincer... Eu zic ca acest look hipster e foarte placut si se poarta. Insa acum tu decizi cum te simti mai bine in pielea ta. Orice look ai alege, trebui sa iti placa intai tie si apoi celor din jur. Mult succes