| Andrei199114 a întrebat:

Salut, de cate ori este nevoie sa ma spal pe dinti pentru a-i albi?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De doua ori pe zi, in mod corect si maxim 5 minute.

| MaTrIx8378 a răspuns:

De maxim 2 ori, nu e bine sa-i speli foarte des in fiecare zi, indicat este dimineata si seara, succes

| kiri11 a răspuns:

De 3 ori pe zi indicat. Pentru albire exista o solutie mai putin folosita, spalarea cu praf de carbune, care are opinii foarte bune. Mai este un produs WHITE EXPRESS care de asemenea are opinii foarte bune.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Seara si dimineata. trebuie sa dai foarte mult cu pasta de dinti pe periuta ca sa ii albesti.

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Normal ca da