| cristi2018 a întrebat:

De cateva zile au inceput sa-mi apara cosuri si e cam aiurea straight face.
Vreau un sfat cu privire la un tratament bun, care sa dea rezultate,
si sa nu-mi mai apara dupa terminarea tratamentului.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca Zynerit. De asemenea ia-ti geluri de curatare, cele de la Nivea mi se par cele mai bune, si spala-te in fiecare seara, eventual dupa poti folosi o lotiune tonica iar la final o crema hidratanta de noapte.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca zineryt! laughing E in baza de alcool, tenul ti se va usca, se va decoji, prin uscarea asta tenul va intelege ca trebuie sa produca mai mult sebum deci mai multe cosuri. Ia-ti de la farmacie unguent baneocin, costa 15 lei si omoara bacteria care provoaca cosurile.