| Alexutzaaaaaaaa a întrebat:

Buna vreau si eu un sfat am multe cosuri pe fata si vreau ceva cu care sa ma dau care sa nu mai apara o crema sau un tratament ceaiuri ceva ce voi stiti orice numai sa scap funda restul voturi

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Cumpara zinerit, e o crema de fata mai scumpa dar am intels ca da roade. Dar mai bine du-te si la dermatolog, el iti poate prescrie cel mai bine de ce ai tu nevoiewinking... plus ca primesti totul compensat, si nu mai trebuie sa dai chiar asa de multi baniwinking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un tonic antiseptic și tinctură de propolis pe fiecare coșuleț în parte, usucă și dezinfectează!
Pa, pa.

| Malphas a răspuns:

Crema de galbenele, sau o alta crema intens hidratanta. Poti sa te speli cu infuzie de galbenele inainte, daca vrei sa fie totul natural. E mai bine asa, pentru ca produsele chimice fac mai mult rau decat bine. Poate parea ca ai scapat o perioada, dar apoi cosurile revin si sunt chiar mai "urate" decat la inceput. happy

| winchesters a răspuns:

Incearca Pure Skin/BlackHead Toner, de la Oriflame.