| anonim_4396 a întrebat:

de curand am trecut de la geaca la palton (mi-am luat unu ceva de genu http://www.laredoute.ro/......14085.html dar cu 4 nasturi) si as vrea sa stiu si eu cum se poarta: nasturii, cu fular, far fular. As vrea cateva sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Anonim175 a răspuns:

Il poti purta si cu fular, arata bine big grin. (depinde de fular)

| anonim_4396 explică (pentru Anonim175):

Si nasturi cum sa-i tin? adica daca nu-l inchid pe alal de sus mi se pare prea mare golul. adica nu prea situ, e prima data.

2 răspunsuri:
| Anonim175 a răspuns:

Puneti un fular la gat. si vezi cum arata mai bine cu nasturele de sus incheiat, sau descheiat! big grin