| Catlove33 a întrebat:

Salut, de la ce varsta poti sa-ti pui unghii false?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

De la ce varsta vrei tu! Adica crezi ca e o lege care interzice asta sau ce? laughing Singura lege e maica-ta, daca ea n-are nimic impotriva iti poti pune si de la 5 ani laughing

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unghii

| Violleta2022 a răspuns:

"Unchii false" ce-i aia?

Poate vrei sa spui UNGHII ...si recomandat este dupa 20 de ani, cand esti majora si capabila sa intelegi ca acele chimicale care se pun peste unghie, pot penetra unghia in profunzime, afectandu-ti sanatatea iremediabil.

PS Ai votat cel mai prost si incorect raspuns, doar pentru ca tu insati esti atat de mica si imatura, dovedind ca esti toatal incapabil sa intelegi despre ce vorbim aici.

| Holiday a răspuns:

Nu este stipulata legal varsta minima.

| gabicoo a răspuns:

"Unchii"?
Aualeuuuuu. Limba romana. Saraca.

Răspuns utilizator avertizat
| Anitta97 a răspuns:

Îți poți pune de la orice vârsta, dar îți recomand dacă ești mai micuța de 18 ani sa le faci finute și scurte cu gel.

| petrisor23 a răspuns:

Asteapta cativa ani.

| Catlove33 explică (pentru petrisor23):

Frumoasa poza de profil. :}

| Kozi a răspuns:

"Unchii false"?
Cred ca folosesti si un dictionar fals al limbii romane.

| floruits a răspuns:

Bună!

Poți să îți pui unghii false la orice vârstă. Dacă părinții tăi sunt de acord, atunci poți să-ți pui unghii false.

Seară frumoasă.

| Catlove33 explică (pentru floruits):

Ma refer daca la scoala se permite?

| floruits a răspuns (pentru Catlove33):

La mine la școală, te primește cu unghii false. Dar nu atât de lungi.

| Catlove33 explică (pentru floruits):

Dar pe la ce varste?

| floruits a răspuns (pentru Catlove33):

Mai recomandat, peste 12-13 ani.

| Catlove33 explică (pentru floruits):

Mersi