| apademasa a întrebat:

Dupa cum unii dintre voi bine stiti se apropie banchetul sau eu stiu ce fel de petrecere la care participati in curand(sau nu). As vrea foarte mult sa arat super, dar nu stiu cum sa-mi fac parul... daca stiti ceva interesant, sau ati incercat, sau ati vazut undeva(ma refer la fete, sau oricine stie ceva frumos) as aprecia mult raspunsul vostru...merci beaucoup!:-))

6 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pentru un asa eveniment cred ca parerea unui hair stylist e binevenita.In functie de lungimea parului/fizionomie/tinuta/accesorii cred ca o sa-ti aleaga o coafura pe masura.Cateva poze prezentate si o sa ai de unde alege.Nu uita ca si machiajul e foarte important.I-ti doresc distractie, si sa vina balul bobocilor thumbs up

| apademasa explică (pentru stlucian):

Mersi! :*

| stlucian a răspuns (pentru apademasa):

Pentru putin

| capricc a răspuns:

Http://fucsia.ro/cum-se-face-un-coc-7-tipuri-de-coafuri-cu-coc-video/ eu mi-as face un coc dezordonat. se poarta in vara asta

| Mădăă14 a răspuns:

Si eu am banchetul saptamana viitoare si m-am decis sa-mi fac varfurile blonde si sa-l intind cu placa sau sa-mi fac niste bucle lejere. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta la banchet! :*

| apademasa explică (pentru Mădăă14):

Multumesc! Si tie la fel! :*