| DrummerDreams a întrebat:

Este cineva care imi poate da carcasa pentru samsung corby alba cu modelbig grin pot sa dau in schimb una roz cu model sau una portocalie (fara model). Va rog. trimiteti apoi un mesaj cu id vostru ca sa putem vb.happy

Răspuns Câştigător
| StephyMonster a răspuns:

Poti cauta in magazine[Orange, Samsung sau Vodafone] sau de pe net, nu sunt atat de scumpe, eu pe una am dat 12 lei parca+transport.dar in general, carcasele se dau impreuna cu telefonul.[la Samsung corby]