| Vlad0123 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon samsung corby, dar nu stiu ce culoare sa aiba.Eu as vrea pe negru(pentru ca sunt baiat) dar nu este.Stiu ca in pachet iti da inca 2 capace de schimb, dar butoanele de pe margine raman cu nuanta culorii pe care o alegi. Voi ce ziceti sa-mi i-au pe alb(si sa schimb carcasa alba cu cea neagra si sa ramana doar butoanele albe)sau pe portocaliu(si sa schimb carcasa, ramanand doar butoanele de culoare portocalie)? Sper sa ma ajutati sa ma decid.
P. S:dau fundita.

Răspuns Câştigător
| adaada12 a răspuns:

Cunosc multi baieti care au pe portocaliu.deci...eu as zice portocaliu pentru ca albul este prea comun...

5 răspunsuri:
| Alkyda a răspuns:

Eu l.am luat pe negru cu alb si am primit inca 2 capace pentru spate unul portocaliu si unul galben deci poti sa le schimbi cum vrei tu cand te plictisesti de unu pui altu si tot asa si oricum portocaliul nu e o culoare de fete cum e rozul.

| ea_6589 a răspuns:

Eu zi ca sa iti cumperi unul alb si sa ramana butoanele albe dupa ce schimbi carsaca!thinking

| βέiiiβiii_5950 a răspuns:

I-ati pe porocaliubig grin ce o culoare faina si pentru baietihappy bine varasmug culorii vii. renunta la alb, negru.big grin sper ca te-am ajutat... funda?

| laura120 a răspuns:

Mai bine iti iei pe alb

| luanalulu a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa iei pe alb ca e mai tare...Dar depinde de ce culoare iti place tie mai mult.Alb sau portocaliu?