| JH a întrebat:

Eu am parul lung si foarte cret. As vrea sa ma tund ceva de genul http://trend-hair.blogspot.com/......-2010.html (prima poza de pe pagina). cea cu baiatul cu sacou negru si tricou alb. Doar ca nu stiu cum sa procedez sa am parul drept. Sa imi iau o placa si sa il indrept periodic.Sau sa incerc sa il fac permanent drept ( daca se poate :-? ) >Cum sa procedez mai bine. Merci mult. Vot + funda

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai, asta depinde de ce vrei tu sa faci worried. Poti sa iti iei si o placa, dar poti merge la farmacie, si sa ceri o crema. Nu mai stiu exact cum se numea I don't want to see, Care iti intindea parul. Trebuie sa te dai cu ea dupa ce faci dus, si apoi sa iti usuci parul cu feonul, si o sa stea drept big hug

SUCCES^^

P.S. Daca nu reusesti, nu-i paguba devil. Baietii cu parul cret sunt mai simpatici devil

2 răspunsuri:
| di3tri a răspuns:

Daca il ai foarte cret nu vei putea sa il intinzi cu placa. Incearca sa folosesti balsam leave in si intinde-l cu placa rotativa!

| MLSS a răspuns:

Daca esti baiat incearca cum ai zis ca ai gandit cum trebee:*
e chiar frumoasaaa tunsoarea aceea si chiar ar fi bine daca ti l.ai indrepta periodic, d fapt daca il indrepti dupa fiecare spalare o sa se mai indrepte n-o sa mai stea asa cretbig grin:* succes:**