| LoOvE a întrebat:

Sa ma tund cu calota scurta(stil emo)? Voi regreta? Dc?

Sunt fata, am parul ondulat, deci pot sa. l indrept daca ma tund asa, si am parul putin filat si lung, sunt bruneta si am parul negru.

Răspuns Câştigător
| Gabrielaaaa a răspuns:

Daca ai avea parul drept da! Dar daca il ai cret de ce sa ti-l tunzi scurt?! Gandeste-te, cand o sa il faci cu placa o sa para mai ars si infoiat pe desupra dar, ti-l lasi lung poti sa iti faci bretonul asa 'stil emo'http://www.google.ro/......tp?/imgres si restul cret o sa fie si mai bine daca tot iti doresti emo.Si parul lung si-l doresc multe ca si-l tund si dupa asteapta sa creasca asa ca mai gandeste-te! Sa nu iei o decizie nepotrivita!

1 răspuns:
| Mitsuri10 a răspuns:

Pai eu nu stiu ce sa iti zic.Adica daca asi fi in locul tau as vrea sa am parul lung si daca neaparat stil emo asi putea sa-mi fac un breton mai scurt si dat pe ochi.si dupa mine da, vei regreta pentru ca te vei tunde ca vei astepta sa creasca la loc.eu sper ca te-am ajutat si sfatul mu este sa te tunzi cum vrei tuwinking!