| MickeyMousex33 a întrebat:

Eu am picioarele în,, X " de când m-am născut, însă asta mă deranjează... Ştiţi cumva nişte exerciţii prin care le-aş putea îndrepta, sau alte metode? Mulţumesc.

2 răspunsuri:
| nice67 a răspuns:

Din nefericire nu prea ai ce face. Poaté daca te vei mai ingrasa putin nu le va mai scoate in evidenta prea tare; iar daca porti fuste sau rochii iti pun eu ca nu va mai fi nici o problema.

| Kisssssss a răspuns:

Nu sunt exercitii pentru indreptarea picioarelor, asa este constructia corpului tau nu ai ce sa faci.